Hidhu te lënda

19 Prill, 2012…………………………………………………………………………………………………….

About these ads

From → Uncategorized

69 Koment
 1. ketigjipali permalidhje

  Kjo video Titullohet “Nje Profesion” , eshte realizuar nga une per Drejtorine Rajonale te Formimit Profesional Publik ne Tirane nr. 1.

 2. ILIRI permalidhje

  kursi i berberit kur fillon

 3. fatos permalidhje

  Pershendetje,doja te dija se kur mund te fillojne serish kurset per graphic design.Faleminderit!

  • Graphic Design permalidhje

   Kurset per graphic design do te fillojne ne fillim te muajit prill. Dergoni ne e-mail: drfpp1@gmail.com nje nr telefoni qe tju lajmerojme. Faleminderit!

 4. Xh.M. permalidhje

  pershendetje si kaloni, doja te dija nqs keni kurse per shef guzhine, ose shkolle per shef guzhine…. ju lutem ktheni nje pergjigje,…flm

 5. Keni kurse pasticerie, sa kushton dhe sa kohe eshte? Kur fillon?

 6. mirdita , keni dhe kurse per babyssiter ? une kam nje femije (di si te kujdesem) por me duhet njdonje certifikate nese jepni . gjithe te mirat !

 7. Pershendetje , kur fillon kursi i radhes ne italisht dhe anglisht (niveli II) per muajt ne vijim mars-prill 2013 ? Ju faleminderit , Ana

  • Specialisti i Italishtes permalidhje

   Kursi i italishtes fillon ne 4 mars, niveli i dyte B1-B2, ORARI 16:00 me 17:00.
   Ju Mirepresim!

   • rejhan zela permalidhje

    po niveli i pare dmth te fillosh nga fillimi

 8. Sibela permalidhje

  Per kursin e italishtes qe fillon me dt 11 shkurt, sa eshte pagesa dhe deri ne c’date jane rregjistrimet?
  Ju faleminderit

 9. Andre permalidhje

  Cfare tip saldimesh ka, sa eshte kosto dhe kohezgjatja? Sa veta jane ne grup dhe mesimi behet aty apo ne ndonje vend tjeter? Sa dite ne jave behet kursi? Ju lutem me ktheni nje pergjigje sa me shpejt.

 10. Ervin permalidhje

  Kane filluar regjistrimet per kursin e autoservisit i cili fillon ne daten 08.03.2013, per kursin e saldatorit i cili fillon ne daten 06.02.2013, per kursin e italishtes i cili fillon ne daten 11.02.2013, per kursin e kondicionereve i cili fillon ne daten 11.02.2013, per kursin e paneleve diellore i cili fillon ne daten 20.02.2013, per kursin e kompjuterit i cili fillon ne daten 06.02.2013, per kursin e gaphic design i cili fillon ne daten 11.02.2013

  • Cfare tip saldimesh beni? Eshte i perfshire saldimi MAG? Eshte tip saldimi me gaz e thene ndryshe Metall Aktive Gas, e keni ke te tip?

 11. Pershendetje

  Jam e interesuar te di per kurset:Mekanik Automjetesh,Elektroaut,Instalues dhe Riparues te rrjetit elektrik,instalime hidraulike,kur behet regjistrimi,dhe sa jane tarifat dhe menyra e pageses,eshte mujore,apo te gjithe njeheresh.

  Mirepres pergjigjen tuaj

  Faleminderit

 12. Sibela permalidhje

  Pershendetje.Quhem Sibela dhe jam nje studente e sapodiplomuar.
  Me duhet te mesoj italishten per qellime pune.
  Ju lutem mund te me jepni ndonje informacion se kur mund te formohet grupi me i afert ,sepse me duhet sa me pare te jape provimin ne fakultetin e gjuheve te huaja.
  Faleminderit per mirekuptimin!

 13. Ben... permalidhje

  Pershendetje! Jam i interesuar per kursin Autoservis, kur fillon dhe sa veta jane ne grup? Mirepres pergjigjen tuaj

 14. Pershendetje! Interesohem per kurs saldatori, keni ju?

 15. Ervin permalidhje

  Pershendetje kane filluar regjistrimet per kurset:instalues dhe riparues kondicioneresh,instalues dhe riparues te instalimeve elektrike,instalues dhe riparues te paneleve diellore,operator social,kujdestar femijesh,graphic design,kompjeter,anglisht,italisht, spanjisht.Datat e fillimit te kurseve jane ne fillim te shkurti.

 16. pershendetje Znj.Irena. jam e interesuar se kur fillon kursi italishtes dhe graphic design ? Ana

  • Ervin permalidhje

   Pershendetje Ana, kursi per graphic design fillon me date 01.02.2013,ora 15-16,kurse italishtja kaorar 10-11 dhe ka filluar me date 14.01.2013 dhe tjetri fillon me date 11.02.2013 ne oren 15-16.Po qe se je e interesuar duhet te vish tek qendra sa me shpejt per regjistrim.Kalofsh mire.

 17. Jam e interesuar per kursin e sekretarise .

  Doja te dija nese kane filluar regjistrimet .

  • Ervin permalidhje

   Pershendetje Evis kursi i sekretarise filloi diten e sotme dhe eshte nga ora 09-12,kushton 3000 lek,te gjitha kurset profesionale per te gjithe personat qe jane te papune,qe regjistrohen te zyrat e punes dhe marin vertetim pergjysmohen i gjithe kursi,kohesgjatja 2muaj dhe ka akoma dhe nje vend po qe se je e interesuar hajde bej regjistrimin.

 18. Ruilda permalidhje

  Une jam nje studente ne vitin e pare ne Universitetin e Tiranes… Prane drejtorise rajonale te formimit profesional publik nr 1 ne Tirane kam kryer nje kurs italishtje dhe ne fakt interesohem per disa kurse te tjera si : Graphic Design, gjermanisht, menaxhim firmash?!

  Di qe qe nuk ekziston vetem nje qender e tille dhe di qe ofrohen shume larmishmeri kursesh! Do doja te dija pak me teper per muajt kur krijohen kurset e niveleve te para dhe shtrirjen e ketyre qendrave!

  • ketiartistil permalidhje

   Per menaxhim firmash jam edhe une e interesuar :) !

  • Ervin permalidhje

   Pershendetje Ruilda, kursi per graphic design,fillon me date 01.02.2013 dhe eshte ne oren 15-16 kushton 4000 lek niveli eshte me dy nivele.Niveli i pare zgjat 1.5 muaj kurse i dyti 1 muaj dhe zhvillohet nga dita e hene deri te premte.

 19. Orari per Graphic Design eshte 15:00 deri 16:30 cdo dite pervec te shtune e te djele.

 20. Kurset e reja per Graphic Design Niveli I dhe Kompjuter Niveli II, do te fillojne rreth dates 7 Janar 2013. Rregjistrimet kane filluar.
  Ju mirepresim!

 21. Kursi i ri Graphic Design Niveli II fillon te henen ne date 19 nentor 2012, ne oren 15:00 deri 16:30.
  Rregjistrimet vazhdojne..

 22. bledi permalidhje

  pershendetje jam i interesuar per kursin graphic design kur fillon ?

  • irena permalidhje

   Po mund te vini te beni rregjistrimin neser. ju faleminderit

  • Ervin permalidhje

   Pershendetje Bledi, kursi per graphic design,fillon me date 01.02.2013 dhe eshte ne oren 15-16 kushton 4000 lek niveli eshte me dy nivele.Niveli i pare zgjat 1.5 muaj kurse i dyti 1 muaj dhe zhvillohet nga dita e hene deri te premte.

 23. Pershendetje!

  Jam i interesuar qe te di rreth kursit per autoservis, kur fillon, oraret e zhvillimit te kursit, Kohezgjatja ditore, pagesat, si dhe me e rendesishmja desha te di a ka ndonje kufizim rreth moshes se kursantit.

  Ju faleminderit per mirekuptimin

  • irena permalidhje

   Kursi i auitoservisit rifillon rreth muajit shkurt, per hollesi te metejshme drejtohuni ne drejtorine tone.

  • irena permalidhje

   Gjithashtu edhe ne nr tone 042228427.

  • Ervin permalidhje

   Kursi per autoservis fillon me date 03.03.2013 kushton 5000 lek,per personat e papune kushton 3000 lek,kohezgjatja 5 muaj,mosha qe duhet te ndje kursin duhet te jete nga 16 vjec e siper.

 24. Graphic Design permalidhje

  Oret e kursit Graphic Design momentalisht jane nga ora 3 deri ne oren 4 e gjysem dhe eshte perdite, 5 here ne jave pervec te shtunen dhe te djelen

 25. stela permalidhje

  pershendetje!jam e interesuar per kursin Graphic Design. Si realizohen oret e kursit,a jan dite per dite?

  • Ervin permalidhje

   Pershendetje stela kursi fillon me daten 01.02.2013 orari 15-16,dhe zhvillohet nga e hena deri te premte.

 26. francceska permalidhje

  pershendetje jam e ineresur per kurs kuzhina

  • irena permalidhje

   Bledi, per kursin Graphic Desig mund te vini neser te rregjistroheni.

  • Ervin permalidhje

   Kursin per guzhine e zhvillon qendra numer 4 qe ndodhet te vasil shanto ish shkolla e rezervave.

 27. A mund te di se cilat jane oraret per kursin e anglishtes? Do te me interesonte pasdite.5.30

  • irena permalidhje

   Pershendetje Ana, kursi i anglishtet zhvillohet ne pese nivele, dhe datat e reja te kurseve do te jene ne mesin e muajit dhjetor. dhe besoj ne kete orar qe ju intereson edhe juve, mund te vini ne drejtorine tone per cdo informacion ose edhe nr tone 042228427. ju faleminderit

  • Ervin permalidhje

   Pershendetje ana ne oren 17-18 zhvillohet kursi anglisht niv 2 dhe kushton 3000 lek niveli.

 28. franceska permalidhje

  pershendetje duha te di nese ka kurse kuzhine

  • irena permalidhje

   Pershendetje Franceska, kursi i kuzhines mund te hapet ne fillim te vitit qe vjen, per informacion po ju le nr e tel 042228427, ju faleminderit

 29. pershendetje ,kur fillon kursi nivei 1 per elektoauto

  • irena permalidhje

   Per kursin elektroauto, rregjistrimet nisin ne janarin e viti 2013, mund te vini ne drejtorine tone t`ju mbajme nr e cel dhe ju kontaktojme per cdo date, ju faleminderit

  • Ervin permalidhje

   Kursi i elektroautit fillon ne fillim te prillit,kushton 3000 lek niveli dhe zhvillohet nga ora 09-12 nga e hena deri te premte.

 30. gjoni permalidhje

  kur fillojne kurset per art dizajn ne kompjuter?

 31. irena permalidhje

  FILLUAN RREGJISTRIMET. NJOFTOJME SE DATA E FILLIMIT TE KURSEVE SI: SEKRETARI, PARUKERI, OPERATOR SOCIAL, KUJDESTAR FEMIJESH, HIDRAULIKE, PANELE DIELLORE, KONDICIONERE, , ELEKTRIK, si edhe disa kurse te gjuheve te huaja ANGLISHT, ITALISHT, SPANJISHT, FRENGJISHT, do te jete data 3 shtator . JU MIREPRESIM

  • ketiartistil permalidhje

   Pershendetje, une jam Keti, qe jam ne kursin e Rrobaqepesise me mesuese Sofin, Ju lutem a mund te me thoni sa here ne jave eshte kursi i anglishtes dhe i frengjishtes, sa kushtojne librat?

   • irena.alla@yahoo.com permalidhje

    Pershendetje Keti , kursi i anglishtes dhe i frengjishtes zhvillohet perdite nga e hena ne te premte, per pagesen e librave duhet te flisni me mesueset.

 32. Ju lutemi te paraqiteni ne qendren tone, kursi i rrobaqepsise ka filluar, ju faleminderit.

 33. ketiartistil permalidhje

  PERSHENDETJE UNE KAM BERE REGJISTRIMIN DHE PAGESEN NE BANKE PER KURSIN E RROBAQEPSISE QE FILLON KETE TE HENE QE VJEN, DESHA TE DIJA NESE ME DUHET TE SHKOJE ME PARE PER KONFIRIM APO MJAFTON E HENA?

 34. krisi permalidhje

  sa here ne jave eshte anglishtja?

  • irena permalidhje

   cdo dite nga e hena ne te premte, nese bie dakort i gjithe grupi mund te ndryshoje dhe te behet tre here ne jave.

 35. irena permalidhje

  GJITHASHTU KEMI * SPANJISHT * ME DY NIVELE ( SIPAS RREGULLORES SE BE)

  KUSHTON 3000 LEK TE REJA

  ZGJAT 3 MUAJ, DHE PERVETESOHEN: GRAMATIKE, KOMUNIKIM, SHKRIM, DHE LEXIM

  JU MIREPRESIM !

 36. krisi permalidhje

  Jam e interesuar per kursin e anglishtes, kur filllon dhe sa nivele jan

  • irena permalidhje

   Kurset e anglishtes jane ne 5 nivele, niveli i II-te ka 2 dite qe ka filluar orari 14-15, nivelet e tjera fillojne nga dt 12 qershor dhe 18 qershor , pagesat 3000 te reja nje nivel i cili zgjat 3 muaj, ju faleminderit

  • Oneda permalidhje

   pershendetje.jam e intersuar per kurs italishtje a mund ta filloj keto dite a ka ndonje grup dhe orari paradite ose ne drek

 37. ketiartistil permalidhje

  Pershendetje, Jam e interesuar per kursin e Rrobaqepsise! Desha te dija kur fillon, oraret si dhe a ka tolerime ne vonesa apo mungesa pasi une jam dhe ne shkolle dhe ne pune dhe ndonjehere mund ta kem e te pamundur te vi? Faleminderit!

  • irena permalidhje

   Kursi i rrobaqepsise fillon dt 28 maj dhe oraret jane 9-12 dhe 12-15, pagesa eshte 5000 te reja kursi zgjat 4.5 muaj,per te gjitha te tjerat mund te vini te flisni me instruktoret, dhe besoj kjo periudhe eshte e pershtatshme sepse edhe shkolla eshte ne perfundim , ju faleminderit

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Log Out / Ndryshoje )

Figurë Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Log Out / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Log Out / Ndryshoje )

Google+ photo

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Log Out / Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Ndiqe

Merreni çdo postim të ri drejt e te email-et tuaja.

Bashkojuni 2 746 ndjekësve të tjerë

%d bloggers like this: