Skip to content

KURSE

DRFPP1 - ANGLISHTDRFPP1 - ITALISHT
DRFPP1 - SPANJISHTDRFPP1 - FRENGJISHT
DRFPP1 - KOMPJUTER
Advertisements
4 Koment
 1. marsida permalink

  Pershendetje
  po kurse per gjermanisht ka?

 2. teli permalink

  Kurse te gjuhes se huaj per penisioniste beni?

 3. Pershendetje! Per informacione te detajuara rreth orareve te grupeve te reja paraqituni tek Qendra prane sekretarise ose komunikoni me kordinatoret ne drfpp1.kordinatori@gmail.com, ose kontaktoni ne numrat qe gjenden ne faqen tone. Faleminderit

 4. Pershendetje ju lutem mund te me informoni kur fillojne kurset
  Web designe, graphic designe, riparim paisjeve mjeksore, instalim panele djellore dhe fotovoltaike. Ju faleminderit.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: