Skip to content

FRENGJISHT

Advertisements
5 Koment
 1. elton permalink

  fillo me foljen kam dhe jam j ai et je suiset pour aller plus loins liees ses verbs et pas a pas

 2. Ola permalink

  Prsh isha e interesuar per kursin e frengjishtes niveli 1. Ju flm !

 3. SHehi permalink

  Pershendetje, jam e interesuar per te bere nje kurs frengjisht . A mundeni te me dergoni datat e mundeshme qe keni. Falemminderit nga mdm Shehi.

 4. Jurgena permalink

  Pershendetje! Jam studente ne FGjH dega frengjisht dhe bashke me nje shoqen time jemi te interesuara per te filluar nje kurs frengjisht niveli 1 ose 2 sa me shpejt . Ju lutem me njoftoni nese ka ndonje mundesi !

Trackbacks & Pingbacks

 1. DRFPP 1

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: