Skip to content

SPANJISHT

Kane filluar rregjistrimet per nivelin e pare te kursit intesiv te spanjishtes.

Kursi zhvillohet me metoda bashkekohore.

Kohezgjatja e cdo niveli: 3 muaj

Orari: Fleksibel – pasdite

Mesohet gramatike, komunikim, shkrim dhe lexim.

Pagesa: 3000 Lek / Niveli

Ne fund cdo kursant pajiset me certifikate te njohur nga

Ministria e Punës Çështjeve Sociale dhe Shanseve të Barabarta

Per informacion me te detajuar kontaktoni me specialistin e kabinetit te spanjishtes:  bebigjo@yahoo.it

DSC01856

Advertisements
4 Koment
 1. Linda permalink

  Miredita. A zhvillohen me kurset e gjuhes spanjolle? Dhe si eshte orari?

 2. Grigoria permalink

  Sa nivele jane? Dhe kur fillon kursi?

 3. Specialisti Kursit permalink

  Kursi i gjuhes Spanjolle Niveli I fillon ne daten 30 Prill 2014, ora: 16:00 – 17:00.
  Rregjistrimet kane filluar.
  Ju Mirepresim!

 4. Specialisti Kursit permalink

  Ne 14 Janar 2014 fillon kurs i ri per gjuhen Spanjolle – Niveli I (Orari 13:00 – 14:00)
  Ne 6 Janar 2014 fillon kurs i ri per gjuhen Italiane – Niveli I (Orari 14:00 – 15:00)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: