Skip to content

KOMPJUTER

Kjo paraqitje diapozitivash lyp JavaScript.

Advertisements
6 Koment
 1. Eri permalink

  Pershendetje ka filluar kursi I kompjuterit ? Eshte formuar grupi ?

 2. Marcela permalink

  Dona te dija kur fillon kursi i kompjuterit dhe oraret e ndjekses.

 3. lule permalink

  A ka tani kurse kompjuteri

 4. jeti meta permalink

  diploma njihet ne tere shqiperine apo jo

 5. ariel permalink

  ne kete shkolle rreth kompjuterave a mesohet per te riparuar nje kompjuter?

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: