Skip to content

PROFESIONALE


DRFPP1---MEKANIK-AUTOMJETESH
DRFPP1-ELEKTROAUT

DRFPP1---INSTALIME-ELEKTRIKE
DRFPP1---STILIM-RROBAQEPSI

DRFPP1---SEKRETARI
DRFPP1---GRAPHIC-DESIGN

DRFPP1---KONDICIONERE-SHTEPIAKE
DRFPP1---PANELE-DIELLORE

DRFPP1---WEBDESIGN
DRFPP1---SALDIM

DRFPP1---PARUKERI
DRFPP1---ESTETIKE

DRFPP1---OPERATOR-SOCIAL
DRFPP1---KUJDESTARI-FEMIJESH
Advertisements
5 Koment
 1. marsida permalink

  pershendetje
  po per recepsion ka Kurse?

 2. Linddrit permalink

  Deshta te di a ka kurs per fasad xhami dhe per dyer e dritare nga pvc edhe alumini

 3. Rudin permalink

  Ju lutem doja te dija car dokumentash duhen per tu regjistruar ne kurs per guzhine

 4. Ju lutem mund te me thoni ka kurse profesionale per tornitor dhe nqs ka ku ndodhen ato

  Ju lutem me ktheni pergjigje

 5. enea permalink

  Pershendetje. Ju lutem mund te me tregoni kur fillojne keta kurse profesionale.
  Web designe, graphic des, riparim i paisjeve mjeksore, panele djellore dhe fotovoltaike. Ju faleminderit shum.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: