Skip to content

APARATURA MJEKESORE

Riparues dhe teknollogji aparaturash mjeksore

 

Bazat e elektroteknikes

Pajisjet diagnostikuese

Aparatet mjeksore dhe parimi punes

Sistemi i perdorimit dhe sigurimit te aparaturave

 

Kohezgjatja : 180 ore

Mesohet: Ndertimi i qarkut elektronik, aparatet e qendrave spitalore dhe riparimi tyre.

 

APARATURA MJEKESORE
 

PRAKTIKAT E ZHVILLUARA NE QENDRAT SPITALORE ME TE CILAT BASHKEPUNON DRFPP1

 

Advertisements
6 Koment
 1. Soni permalink

  Sa kushton ky kurs dhe ne cfare oraresh kryehet ( cdo dite, sa ore ne dite dhe nga cila ore deri ne cilen ore)?
  A mund te zhvillohet edhe pasdite?
  Faleminderit! 🙂

 2. Ermal permalink

  Pershendetje!
  Jam i interesuar per kursin: Riparues i Aparaturave Mjekesore!
  Si duhet te veproje?

 3. Gent permalink

  Pershendetje
  Kur zhvillohet kursi per paisjet mjeksore. Ka opsion per ta ndjekur pasdite ose ne fundjave.
  Ju falemnderit

 4. eri permalink

  Ka kurse per aparat mjeksore per momentin ,dhe sa kushton.Sa ore behen ne dite.fld

 5. Arjan cela permalink

  Do te doja te rregjistrohesha ne nje kurs per rregullimin e aparaturave mjeksore.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: