Skip to content

HIDRAULIK

hidraulik

Advertisements
9 Koment
 1. Dua te filloj nje kurs per hidraulik

  • Pershendetje! Per informacion me te detajuar luteni te dergoni email tek drfpp1.kordinatori@gmail.com ose kontaktoni ne:
   Telefon: 04 222 8427, Celular: 068 4699978
   Ose mund te kaloni nga Qendra nga e Hena deri te Premte,
   8:00 – 16:00
   Ju Falenderojme

 2. Elizen biba permalink

  Dua te di ne shum per ket status ,ju lutem nr kontakti,dhe kur filloj rresgjistrimet

 3. Dua njoftime te reja rreth shkolles hidrualike

 4. iliri permalink

  Pershendetje jam i interesuar per kursin ju lutem me tregoni ca pagese duhet te kryem

  • Gersian leka permalink

   Mund te me tregoni adresen ose nje numer kontakti per tu informuar !

 5. Pershendetje! A mund te me tregoni adresen e kursit ju lutem?

 6. dua te vashdoj kursin

 7. Kur fillon kursi per hidraulik dhe sa eshte kosto per te dy nivelet?

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: