Skip to content

INSTALIME ELEKTRIKE

DRFPP1---INSTALIME-ELEKTRIKE

Advertisements
25 Koment
 1. Sajmir permalink

  Pershendetje isha i interesuar per tu regjistruar kur fillojne kurset faleminderit

 2. Ariel permalink

  Prsh doja te dija ku jane adresat ne Tirane

 3. Bashkim Dulla permalink

  Pershendetje!
  Doja te pysja kur fillojn regjistrimet

 4. Besmir tola permalink

  Pershendetje doja te pyes per kursin instalime elektrike permban 3 nivele po pasi mbaron kursi ne marrim nga nje certifikat per cdo nivel apo nje certifikat te perbashket.

 5. xhesika permalink

  pershendetje jam e interesuar per kursin einstalimeve elektrike si mund te bej regjistriimin dhe ku mund te vij

 6. Marius C. permalink

  Pershendetje, jam i interesuar per kursin e instalimit elektrik, me ke mund te flase?
  Faleminderit!

 7. Prsh kur fillon kursi

 8. Erind permalink

  A Pajisen me ndonjë diplomë nxënësit qe perfundojn kursin

 9. Robert bushi permalink

  Pershendetje doja te dija kur filloj kurset dhe Ku e eshte shkolla un banjo ne Tiran dhe oraret e kurseve neser esht e mundur faleminderit

 10. Joan permalink

  Pershendetje, doja te dija kur fillon kursi per instalime elektrike dhe si jan oraret, sa dite ne jav etj
  Faleminderit

 11. Besnik permalink

  Pershendetje desha te rregjistrohem ne kursin Instalues i rrjetit elektrik,
  me jepni informacion se ku ndodhet
  kjo qender un jetoj ne Tirane Albania
  faleminderi per mirkuptimin tuaj
  me respekt Besnik Dushaj..

 12. amarildo permalink

  doja te dija adrresen e sakt tuajen

 13. Adi permalink

  Pershendetje.
  Jam I interesuar per regjistrimin per regjistrimin ne kete kurs.
  Doja te dija hapat qe duhet te ndjek per tu regjistruar.
  Faleminderit : Adi Harizi

  • ada permalink

   Ju lutem me thoni hapat dhe cfare dokumentacioni dujet per tu regjistruar ne kurs,,, a leshohen certefikata

 14. Pershendetje..Kam pyet te shkolla dhe me thane qe zgjat 9 muaj? 3 muaj 1 nivel?

 15. Nertil permalink

  Jam i interesuar per datat e regjistrimeve ne kete kurs , si dhe per nivelet. Mund te kem ndonje informacion me te hollesishem? flm.

 16. Pershendetje
  a Organizoni ju ne Kete Periudhe kurse per elektroteknik.
  Faleminderit

 17. Erdi Hysen permalink

  Pershendetje jam i interesuar per kursin. po regjistrimet kur kryhen? po ne fund te mbarimit te kursit leshohen certifikata????

 18. manjola permalink

  Pershendetje desha te regjistroj djalin per kete kurs ju lutem si duhet te veproj flm

  • Pershendetje!

   Per rregjistrime duhet te paraqiteni tek qendra.
   Per cdo informacion te detajuar mund te sqaroheni nga afer kur te vini ose kontaktoni ne drfpp1.kordinatori@gmail.com. Gjithashtu, ju kemi derguar mesazh ne E-mail-in tuaj

   Ju Faleminderit

   • Besmir tola permalink

    Pershendetje doja te rregjistrohem per elektrik kurr fillojne rregjistrimet cfar procedurash ndiqen cfar pagese duhet dhe pas mbarimit kursit a certifikohen kursantet apo jo,ju lutem me ktheni nje pergjigje..

 19. Pershendetje qendra e aftesive profesionale un jom faton gola nga gjakova jetoj ne gjakov por kom deshir me kry shkollen profesionale per instalime te rrymes.me pelqen te jem elektriqar me jepni nje information a kom drejt me kry shkoll ne qendren e aftesimit profesional tek ju apo jo, sa me kushton kjo shkoll dhe sa zgjat tung nga fatoni

  • Patjeter qe mund te ndiqni cdo kurs qe ju intereson tek Qendra jone. Ju kemi derguar mesazh ne E-mail-in tuaj. Faleminderit

 20. reno permalink

  Pershendetje, jam inxhinier elektrik nqs keni nevoje per konfigurime inverterash(drivera)siemens, abb, omron apo programime plc siemens s7 200, s7 300-400 mund tju bej pune. Mund te me shkruani me email.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: