Skip to content

GRAPHIC DESIGN

Qendra e Formimit Profesional ne Tirane

organizon kurse intensive

per te gjithe qe duan kualifikime te metejshme ne

.         .          .

KOMPJUTER GRAFIK DIZAJN – NIVELI I, II

design icons

 

Ne fund te kursit cdo pjesemarres pajiset

me certifikate te vlefshme per

Institucionet shqiptare dhe te huaja.

Te interesuarit te rregjistrohen prane Drejtorise Rajonale tek Sekretaria ose Kabineti Informatikes.

Ju Mirepresim!

Adresa: Rr. “Asim Vokshi”, Nr.1, Tirane (Prane shkolles “Harry Fultz”) 

Telefon : 04 222 8427,    E-mail: drfpp1@gmail.com

 

Advertisements
14 Koment
 1. Alma permalink

  Nese une nuk dua te bej universitetin per grafik dizajn dhe dua te bej kete kurs, a do me vleje mua kursi per te gjetur nje pune?

 2. ermal permalink

  as telefoni qe thoni spergjigjet e as nga email nuk ktheni pergjigje.rilindje

 3. Anxhela permalink

  Pershendetje kur fillon kursi i ri i graphic design? Faleminderit

 4. Anxhela permalink

  Pershendetje kur fillon kursi i ri per graphic design? Faleminderit

 5. Franc permalink

  per Grafik Dizajn

 6. Franc permalink

  Gjithashtu,a mund te me thoni se sa eshte kohezgjatja e kursit? Faleminderit!

 7. anxhelakapja@gmail.com permalink

  Po Per studentet eshte ? kursi i kompiuterir falas eshte ? Faleminderit

 8. Franc permalink

  Pershendetje! Jam rregjistruar ne kursin Grafik Dizajn.A mund te me thoni se kur mund te filloj?

 9. Hamit permalink

  Pershendetje!
  Jam I interesuar per kursin e graphic desinger.Ne cfare date fillon kursi I graphic desinger.
  Faleminderit!

 10. Deutschland permalink

  per te papunet kursi i graphic disign eshte falas?

  • Kurset te Formimit Profesional (përfshirë kurset për GRAPHIC DESIGN) jane FALAS për punëkërkuesit e papunë, të regjistruar në zyrat e punësimit dhe personat nga grupet nё nevojё. Mjafton të sillni nga zyrat e punës një vërtetim që nuk jeni në marrëdhënie pune. Faleminderit

 11. Deutschland permalink

  Ne cilen date rihapet serish kursi?

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: