Skip to content

ESTETIKE

Advertisements
3 Koment
  1. Anisa Gjolena permalink

    Prsh.Jam e interesuar per kursin Estetik-Kozmetik.Doja te dija kur fillon kursi dhe afati i regjistrimeve.flm

  2. Uarda Memajdini permalink

    Do doja shume te beja kurs estetike… Para 2 vjetesh jam regjistruar tek ju por nuk me keni kontaktuar….. Kur fillojne regjistrimet?

  3. Kozeta permalink

    Jam e interesuar për kurs manikyr pedikyr ku bëhen kurset dhe sa koh

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: