Skip to content

STILIM – RROBAQEPSI

PROGRAMI I KURSIT   RROBAQEPSI

KOHËZGJATJA    360 ORË MËSIMORE

MODULI  NR  1                                KOHËZGJATJA    116 ORË

Hyrje në profesionin e rrobaqepsit
Punimet bazë  të rrobaqepsisë
Veshje për fëmijë
Fund klasik për vajza dhe gra
Jelek klasik për meshkuj dhe femra
Pantallona për femra

MODULI  NR  2     KOHËZGJATJA  148 ORË

Pantallona për meshkuj
Këmishë klasike për meshkuj dhe femra
Bluzë për femra me model të komplikuar
Fustan për vajza dhe gra

MODULI  NR  3    KOHËZGJATJA 96 ORË

Xhaketë klasike për vajza dhe gra
Organizimi dhe ekonomia e rrobaqepsisë

VLERSIMI PËRFUNDIMTAR I KURSANTIT

Vlersimi teorik
Vlersimi praktik

DRFPP1---STILIM-RROBAQEPSI

Advertisements
31 Koment
 1. ka liber per ket kurs?nese po,ku mund ta gjej

 2. Fulsome permalink

  Prsh jam vajz 13 vjeqe jam e interest per ton qepse a mundet te tregoni se Ku gjindeni

 3. Pershendetje!
  Jam e interesuar per kurs rrobaqepsie
  Do Doja te Dija ne qofte se ka grup fillestar per per te filluar sa me shpejt te jete e mundur.
  Ku ndodhet Ambienti juaj? Pres pergjigje
  Faleminderit
  Kledisa

 4. Aferdita permalink

  Pershendetje!
  Doja te dija nese ky kurs mund te ndiqet mbasdite ose ne fundjave, nese po cfare oraresh jane te mundshme.
  Faleminderit.
  Aferdita

 5. Marsida permalink

  Pershendetje,
  Kam vajzen 12 vjece e cila ka deshire te ndjeki nje kurs stilimi dhe rrobaqepsie sigurisht. Mund te me thoni ju lutem a e pranoni kete grupmoshe? Nese po ku jane ambientet tuaja dhe si jane oraret?

  Faleminderit Marsida Ndreka

 6. Erolda Cela permalink

  Ne cfare vendi ndodhet kjo shkolla dhe a mund te me jepni imformacion me te detajuar ,ju lutem?

 7. Adriano permalink

  A ka regjistrime per nivelin e pare rishtas dhe mbasdite ose fundjavave dhenese ka ndonje kufizim per meshkujt pjesemares ju lutem ma komunikoni.i interesuar do isha dhe per vendin ku zhvillohet kursi.zonen.ju faleminderit

 8. Jam nga Kosova kam deshir ta mar kursin e robaqepsis makin kam perdor prej feminis por dua te di me pre kam shum vullnet ju lutem sa koshton dhe nuk prish pun pse kursi ka fillu sepse do sene i di a mund te vi gjej banes ne afersi ju faliminderit

 9. luljeta permalink

  Pershendetje jam e interesuar per kurse rrobaqepsie kur fillojn dhe si ……. faleminers

 10. mirela shpata permalink

  Ju lutem a kane filluar regjistrimet? Nese po a jam ende ne kohe per tu regjistruar?
  Dhe nese jo kur fillojne?

 11. E kam nje model te fustanit a mundni me ma kep ashtu siqq esht

 12. Ju lutem, a mund të planifikoni ndojnë orar në 15 – 17 pasi jemi të interesuar për ta ndjekur, por jemi në punë deri në 14.

  • Prsh jam e intersuar per kursin,desha te di kur mund te vazhdoj edhe pse jam me vones dhe nese mund te me jepni nje nr tel. Faleminderit

 13. Ju lutem, a mund të planifikoni një orar në 15 e më pas ngaqë jemi në punë deri në oren 12? Më njoftoni.

 14. persh;jam e interesuar ne lidhje me kursin e robaqepsis,a mund ta di ne shkoder a behen kurse te tilla apo vetem ne TIRANE,,???

 15. Jam e interesuar per kur filojne rregjistrimet e kursit te rrobaqepsise cfar orari ka dhe a jepet diplome ne fund te kursit ju lutem me ktheni pergj

 16. Luljeta Qarri permalink

  jam e interresuar per kursin e rrobaqepsis ku gjendeni dhe a jeni nr kontakti .
  cfar oraresh keni ?

 17. Jola permalink

  Pershendetje, Jam e interesuar te filloj kurs per rrobaqepsi dhe stilim , mund ta di se ku mund tiu gjej qe te kontaktoj me ju , qe te diskutoj oer oraret edhe per fillimin e kursit , ju lutem me ktheni pergjigje , faleminderit .

 18. Xheneta permalink

  Nese ka munsi ma shum informata rreth ktij kursi

 19. Abdurrahman Gashi permalink

  Pershendetje quhem Abdurrahman Gashi jam student, dhe jetoj ne Prizren jam I interesuar ne kete kurs.
  Ky kurs kur do mbahet dhe ku ?
  Ju lutem me dergoni nje pergjigjje ne emilin tim abdurraahmangashi@gmail.com
  Shpresoj se do ndahemi te kenaqur me ju.

 20. fredi permalink

  ka liber per kete kurs? dhe nese po, ku mund ta gjej?

 21. mirela permalink

  Jam e i nteresuar te zhvilloj nje kurs rrobaqeiesie, ju lutem adresen dhe kur mnd te fillojne kurset.

 22. pershendetje doja te dija kur fillon kursi sepse ne shtator do jem ne shqiperi ethe me pelqen robaqepsija prandaj doja te dija cdo info per kete kurs ju flm shjm

 23. anxhela permalink

  jam interesuar per kete kurs po un vij ne shqiperi ne shtator kur fillojn mesimet ju lutem prgjn 🙂 flm shum

 24. Pershendetje un kam mbaruar nji kurs dhe i kam mesuar t’gjitha kto po diplom nk kam mar a mundem ta bej ni provim mbi kto dhe nese e mar pajisem me diplome apo duhet te bej patjeter gjith kte kurs per tu pajishur me diplome??/ faleminderit.

 25. luljeta permalink

  Jam e interresuar per kurs te rrobaqepsis, a mund te me tregoni se ku ndolleni dhe kur filloni kursin, Luljeta Tirane

 26. Ne fund te muajit prill fillojne kurset e reja ne oraret: 9:00 – 12:00 ose 12:00 – 15:00.
  Rregjistrimet kane filluar dhe ne fund te kursit do te certifikoheni. Certifikata eshte e njohur nga MPCSSHB dhe vlen dhe jashte vendit

 27. landa permalink

  Jam e interesuar per kur filojne rregjistrimet e kursit te rrobaqepsise cfar orari ka dhe a jepet diplome ne fund te kursit ju lutem me ktheni pergj.flm per mirekuptimin

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: