Skip to content

LLAMARINIST BOJATISJE AUTOMJETI

Kursi i Llamarinistit

Kohezgjatja: 230 ore mesimore

Tarifa – 3000 Leke

Per punekerkues dhe te papune pagesa ka ulje rreth 50%

Kursi – Bojatisje automjetesh

(Stukim, lyerje e pjeseshme e automjetit,lucidim)

Kohezgjatja: 230 ore mesimore

Tarifa – 3000 Leke

Per punekerkues dhe te papune pagesa ka ulje rreth 50%

Advertisements
One Comment
  1. Ali Tafani permalink

    Pershendetje jam i interesuar per nje kurs te tille. Jam i punesuar momentalisht ne nje fushe krejt ndryshe. Nuk kam fare eksperience. Ju lutem me jepni nje nr kontakti ose me kontaktoni ju ne 0696436779. Faleminderit.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: