Skip to content

SALDIM

Kursi i saldatorit zhvillohet ne 2 nivele:

Niveli I – Saldim me hark elektrik

Kohezgjatja: 120 ore mesimore

Tarifa – 3000 Leke

Per punekerkues dhe te papune pagesa ka ulje rreth 50%

Niveli II – Saldim me gaz

Kohezgjatja: 120 ore mesimore

Tarifa – 3000 Leke

Per punekerkues dhe te papune pagesa ka ulje rreth 50%

DRFPP1---SALDIM

Advertisements
7 Koment
 1. Eugen permalink

  Nr telefoni keni ju ?

 2. Pershndetje eshte akoma kursi i saldimit, nese ka, kur behet regjistrimi?

 3. pershendetje
  jam i interesuar per kurs per saldator.
  kur mund te filloj kursi, sa ore ne dit,
  edhe a merr ndonje cerfitikat qe te njihet si kurs

 4. gazi permalink

  Me falni desha tju pyes deri ne cilin nivel keni trajnime per saldator synoj te fundit

 5. Dua te bej nje kurs saldimi di te saldoj me hark elektrik ose me sakt me elektrod shum mir di shum gjera rreth saldimit po prefesionist nuk jam desha te bejem i till me ndihen e nje kursi

 6. jam i interesuar per kursin e saldatorit

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: