Skip to content

NJOFTIME

DREJTORIA RAJONALE
E FORMIMIT PROFESIONAL PUBLIK NR.1, TIRANË

Ju fton të merrni pjesë në grupet e reja që do të nisin në Shtator 2014:

Kanë filluar rregjistrimet për profilet e mëposhtme:

RROBAQEPSI

AUTOSERVIS

RIPARUES MAKINASH QEPESE

ESTETIKE

PANELE DIELLORE

KONDICIONER MAKINASH

GRAPHIC DESIGN

WEB DESIGN

SEKRETARI

OPERATOR TURISTIK

KUJDESTARI FEMIJESH

OPERATOR SOCIAL

 

GRUPET E REJA PER GJUHET E HUAJA QE FILLOJNE NE SHTATOR 2014

Anglisht: Datë 08.09.2014

Niveli (I) – Ora: 15:30

Niveli (II) – Ora: 15:00

Niveli (IV) – Ora: 16:30

Niveli (V) – Ora: 17:30

 

Italisht: Datë 01.09.2014

Niveli (I) – Ora: 13:00 dhe Ora:15:00

Niveli (II) – Ora: 12:00 dhe Ora:16:00

 

Italisht: Datë 10.09.2014

Niveli (I) – Ora: 17:00

KANE FILLUAR RREGJISTRIMET PER:

Frengjisht

Gjermanisht

……………………………………………………………….
Kanë filluar rregjistrimet për grupe të reja në aftësimet profesionale:
1) Arkëtar
2) Operator Turistik
3) Mekanik Automjetesh
4) Italisht (Niveli I)
5) Hidraulik (Niveli I)
6) Kondicioner Automjeti
7) Riparues Aparaturash Mjekësore
8) Pastrim Kimik
9) Telemarketing
10) Qëndistar
11) Menaxhim Biznesi
12) Recepsionist
13) Panele Fotovoltaike
14) Anglisht (Niveli II)
15) Magazinier
16) Shitës

Kurset e formimit profesional për punëkërkuesit e papunë, të regjistruar në zyrat e punësimit dhe personat nga grupet nё nevojё janë tashmë FALAS.

Zhvilloni aftësitë tuaja profesionale ose krijoni aftësi të reja në qendrën DRFPP NR.1.

perparesite-e-kurseve

 

Advertisements
8 Koment
 1. Esmeralda cera permalink

  Pershendetje,si mund te kontaktojme per rregjistrimin

 2. Ju lutem ku mund ta gjej Zyren e punesimit ?

 3. Pershendetje doje te pyesja kur fillon grupi tjeter per kursin e riparim kompjuterash ?

 4. Gentjan permalink

  Kur fillon kursi per magazinier?

 5. Arjan permalink

  kur behen regjistrimet edhe cilat jane kriteret

  • Rregjistrimet jane ne vazhdimesi dhe sapo mbaron nje grup fillon tjetri. Per rregjistrim ju duhet vetem karta e identitetit dhe kuponi nga zyra e punes nese do ti ndiqni FALAS.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: