Skip to content

Vende të lira DRFPP1

Njoftim  për vend të lirë pune:

(Datë publikimi: Tiranë, 17.05.2018)

Duke u bazuar në kriteret e përgjithshme dhe procedurat për marrjen në punë të personelit të administratës në institucionet publike të Arsimit dhe Formimit Profesional”:

Drejtoria Rajonale e Formimit Profesional Publik Nr.1, Tiranë shpall 1 vend të lirë pune me kohe te plote:

1.Specialist per zhvillimin e  kursit Kujdestari Fëmijësh

Kandidatët duhet të plotësojnë këto kritere:

Të plotësojë kërkesat e përgjithshme për pranimin në shërbimin civil, sipas nenit 21, të ligjit, të përcaktuara në shpalljen për konkurim.

Të ketë mbaruar arsimin e lartë në profesionin perkates

Të ketë eksperiencë pune jo më pak se 3 vit, në profesion.

Të njohë dhe të përdorë programet bazë të punës në kompjuter.

Të ketë aftësi të mira komunikimi dhe të punës në grup.

Aplikantët duhet të dorëzojnë pranë DRFPP Nr.1 brenda 10 ditëve nga shpallja e njoftimit dosjen me këto dokumenta:

  • Jetëshkrimin dhe dokumentat mbështetëse (referenca, letra interesi)
  • Gjeneralitetet nëpërmjet kartës ID
  • Diplomë dhe listë notash fotokopje të noterizuar
  • Çertifikata kualifikuese origjinale ose fotokopje të noterizuara
  • Raport mjeko-ligjor
  • Dëshmi penaliteti të marrë jo më herët se 3 muaj para datës së aplikimit

DRFPP Nr.1 , Tiranë, 17.05.2018

Advertisements
Lini një Koment

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: