Skip to content

MEDIA

EMISIONI “WAKE UP” në Top Channel me të ftuar Znj. Hanëme Mata Drejtoreshë e DRFPP NR.1, TIRANË PËR ZHVILLIMET E FORMIMEVE PROFESIONALE – Shtator 2015
DRFPP NR.1, TIRANË LIDER NË FUSHËN E AFTËSIMEVE PROFESIONALE
BASHKEPUNIM I DRFPP NR.1 ME DREJTORINE E VUJATJES SE DENIMIT DHE SHOQATEN DEV-AID PER ZHVILLIMIN E FORMIMEVE PROFESIONALE NE KETO QENDRA
PJESEMARRESIT NE TRAJNIMET TONA PROFESIONALE GJITHNJE JAPIN NJE KONTRIBUT TE RENDESISHEM NE PROMOVIMIN E PUNES SE DRFPP NR.1
PANAIRI I PUNESIMIT 2014

Në stendën e DRFPP NR.1 me Kryeministrin dhe Ministrin të cilët do të mbështesin Qendrën tonë për të përballuar rritjen e madhe të kërkesave për trajnime të Formimit Profesional duke rritur kapacitetet e hapësirave dhe praktikave. — at Pallati Kongreseve.

 


NJE DITE ME PUNEKERKUESIT NE PANAIR – REPORTAZH – VIZION PLUS

 


VIZITE E MINISTRIT TE MIREQENIES SOCIALE DHE RINISE NE DRFPP NR.1
Gjatë një vizite në DRFPP tonë,  ministri Veliaj ka nënvizuar edhe njëherë faktin se orientimi drejt arsimit professional është e vetmja rrugë për rritjen e punësimit në vend

 

 

Portali i aplikimit online per punekerkuesit dhe punedhenesit

Faqja e Sherbimit Kombetar te Punesimit

Faqja e Ministrisë Mirëqënies Sociale dhe Rinisë

Portali i Arsimit dhe Formimit Profesional

Advertisements
Lini një Koment

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: